הסיבות שהמוקדים הגדולים בישראל בוחרים בנו

305
אופן ספייס 0 15-11-2023

במשך השנים הפכה קליינסט  למובילת תחום הקמת המוקדים בחברות הגדולות.
שירותי בריאות כללית, קופת חולים מכבי, אל על, וואלה, מאוחדת, חברת החשמל ורשות המיסים, אלו רק חלק קטן מהשמות.
עבודה מול חברות הטלמרקטינג המובילות בישראל מחייבת הבנה מדויקת של הדרישות והצרכים הייחודים שלהן, ובראש ובראשונה עמידה בלוחות הזמנים.
מנהל תפעול נכסים אנחנו יכולים להיות שותפים טובים עבורך:
 פתיחה של מוקד דורשת ממנהלי הבינוי סנכרון של עשרות בעלי מקצוע, כאשר חברת הריהוט  הנה אמנם גורם חשוב, אבל רק  אחד ובדרך כלל האחרון בשרשרת. האדריכל, הקבלנים השונים, אנשי התשתיות והIT צריכים לעבוד בשיתוף פעולה שמטרתו אחת: העמדת המוקד לעבודה בזמן ובתאריך שנקבע.
שם המשחק: אספקה מהירה וגמישות מרבית:
חברת קליינסט ערוכה לספק במהירות כל כמות עמדות ולבצע התאמות ושינויים תוך כדי תנועה. לעתים במהלך העבודה עולות דרישות חדשות של הלקוח בנוגע לכמות ומיקום העמדות, אם בגלל אילוצים, שינויים בכוח האדם ודרישות נוספות. על מנת לעמוד בכך על חברת הריהוט, להציג יכולת ונכונות לבצע שינויים תוך כדי תנועה. זו בדיוק הסיבה  ששיטת העבודה שלנו מול מוקדים מתאפיינת בגמישות גבוהה ויכולת לבצע התאמות.
הבנה של דרישות התשתית במוקד:
עבודה במוקדים גדולים בהם העבודה מתבצעת בשדרות, מצריכה פריסת תשתיות רחבה. המוצרים המסופקים על ידי החברה מותאמים לכך, בין באמצעות תעלות פנימיות במחיצות האופן ספייס, ובין במערכות הבנץ המגיעות עם תעלות ייעודיות.
פתוח עמדות ייחודיות:
יכולת נוספת אותה מציגה החברה הנה בניית מערכי טלמרקטינג ייחודים. במקרים בהם יש רצון לדרישה עיצובית ובלעדית, אנו מספקים שירות של פיתוח העמדות  משלב התכנון  ועד לייצור בפועל. לדוגמה בחודש יולי 2021  השלמנו בהצלחה התקנת  480 עמדות במוקד חדש בכרמיאל.
פנו אלינו:
אנו מציעים לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, ניסיון, ומעל לכל הצגת יכולות בתחום הביצוע, איתנו תוכלו להיות בטוחים שהעמדות יהיו מוכנות בדיוק בזמן.
אז, אם יש לכם צורך בהקמת מוקד, נשמח מאד אם תצרו עמנו קשר. דורון ישמח לעמוד לשירותכם. התקשרו כעת 03-5059933.
 
 

הקודם חזרה לבלוג הבא
קטגוריות
תגיות
תשארו מעודכנים
שתפו
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.